Tünnisaunad

Meie pakutavad kümblustünnid ehk maakeeli tünnisaunad on puitküttega ja kannatavad ka merevett. Kümblustünni suur ahi võimaldab vee ruttu soojaks kütta ja nautida koduseid spaa-võlusid iga ilmaga. 

Kümblustünni on paigaldatud istepingid, mis mahutavad standardmõõtudega tünni istuma 6–9 inimest. Selleks, et kuum ahi kümblejaid ei ohustaks, on see eraldatud kaitsevõrega.  

Kümblustünni serv on kaetud äärelauaga, kuhu saab asetada söögid, joogid, küünlad ja muu vajaliku meeleolu loomiseks. Selleks, et kümblustünni oleks mugav siseneda on kümblustünniga kaasas vastavalt soovile redel või astmed. 

Kümblustünne valmistame enamasti Venemaal kasvanud Siberi lehisest ja kuusest, mis tagab tünnisaunadele pikaaegse vastupidavuse ja ilusa välimuse. Lehist kasutame alternatiivina immutatud puidule, kuna aja jooksul tema omadused järjest paranevad. Vaiguse puuna on lehis mädanemiskindel ja vastupidav. Lisaks on tünn kaetud loodusliku männitõrvaõliga, mis pidurdab hallituse ja bakterite teket. 

Soe vesi lõõgastab keha ja lihased vabanevad pingest. Naudingu suurendamiseks võib vette lisada nii tavalist meresoola, ravimtaimeekstrakte kui ka eeterlikke õlisid (greip; kadakas; fenkol, mis parandavad ainevahetust, lümfiringet ja maandavad stressi). Loodusravi on tervislik nii kehale kui ka meelele.

Tehniline info

Kümblustünni standardlahendusse kuulub: 

Standardlahenduse hind – 800€

Võimalik on tellida kümblustünne suurusega Ø150, Ø180, Ø220, Ø240 ning erinevast puitmaterjalist. Täpsema hinna teada saamiseks küsige meilt pakkumist. 

Kasutusjuhend

Tünni kasutamisel on oluline pidada kinni kahest lihtsast reeglist ja ühest soovitusest, et kindlustada tünni ja selle komponentide pikk eluiga.

  1. Enne kütmise algust peab tünnis olema saavutatud nõutud veetase, mis on märgitud ahjule selgelt eristuva randina ning tünnilauad peavad olema piisavalt palju paisutatud, et tünn ei jookseks kuskilt läbi. 
  2. Kui need tingimused on saavutatud, võib alustada tünni kütmist. Vastavalt aastaajale võib kuluda vee soojendamiseks mõnusa kümblemistemperatuurini, milleks on 35–36 kraadi, umbes 2–4 tundi. 
  3. Kütmise ajal katke tünn kaanega, samamoodi nagu podisev supipott ning segage aeg-ajalt vett. Nii soojeneb vesi kiiremini ja vette ei satu lehti, kuuseoksi ja muud sodi. 

Soovid personaalset pakkumist?

Soovid tavapärast puitmaterjali või sootuks midagi erilisemat? Võta meiega ühendust ja leiame just sinu vajadustele sobiva lahenduse! 

Helista

+372 528 8224

Kirjuta

info@uhtnapuit.ee