Söestatud puit

Traditsioonilisel Jaapani Shou Sugi Ban-i meetodil söestatud puit ja puitpaneelid on ilmastikukindlad ja uskumatult kauakestvad. Söestamise käigus tekib puidu pinnale mõne millimeetri paksune kaitsev söekiht, mis on tule-, putuka-, vee- ja hallituskindel ning näeb visuaalselt väga lummav ja unikaalne välja. 

Olgugi, et söestatud puit on oma olemuselt väga ilmastikukindel, kasutatakse ka siin erinevaid pinnakaitsevahendeid selleks, et kindlustada paneelidele eriti pikk eluiga ning värske välimus aastakümneteks. 

Lisaks tagavad erinevad viimistlusvahendid paneeli puhtuse – kokkupuutel söestatud pinnaga ei jää jälgi ei nahale ega riietele. 

Soovi korral on võimalus kombineerida söestamise tehnoloogiat koos laua värvimisega, kus tulemuseks on midagi eriti unikaalset. 

Söestatud puidu hinnakiri

Hinnakiri ei pruugi vastata reaalsusele! Hetkel on hinnakiri maailmas toimuva tõttu väga kiires muutuses. Täpse hinna saadame teile hinnapakkumisega. Täname mõistva suhtumise eest ja loodame, et turg stabiliseerub juba õige pea. 

Panneaux_showroom-7-1-1024x683

Söestatud profiil 1

Mänd | 29.50 €/m2

IMG_2063

Söestatud profiil 2

Mänd | 29.50 €/m2

Panneaux_showroom-3-676x451

Söestatud profiil 3

Mänd | 29.50 €/m2

IMG_2045

Söestatud profiil 4

Siberi lehis | 29.50 €/m2

Hindadele lisandub käibemaks 20%.

Soovid personaalset pakkumist?

Soovid tavapärast puitmaterjali või sootuks midagi erilisemat? Võta meiega ühendust ja leiame just sinu vajadustele sobiva lahenduse! 

Helista

+372 528 8224

Kirjuta

info@uhtnapuit.ee